5 Günlük Erasmus+ WOMIN Project Eğitim Etkinliğini Tamamladık

5 Günlük Erasmus+ WOMIN Project Eğitim Etkinliğini Tamamladık

🔹Erasmus+ WOMIN Project kapsamında düzenlediğimiz beş günlük eğitim etkinliğimizin ilk günü gündemimiz İletişim modülü ile başladı ve Organizatia Institutul Bucovina iletişimin önemi, topluluk önünde konuşma, beden dili ve öğrenme stilleri ile ilgili teorik yaklaşımlar sunan ve aynı zamanda interaktif aktiviteler paylaşan eğiticilerin yer aldığı çevrimiçi oturumu yönetti. Teorik, video, bireysel ve grup aktiviteleri, öğrenme stili testleri, Soru-Cevap vb. içeren 4 saatlik bir eğitim aldık.

Ertesi gün konumuz Öz Girişimcilikti. WSX Enterprise, Organizatia Institutul Bucovina tarafından düzenlenen çevrimiçi C1 etkinliği olan 5 günlük eğitimimizin bir parçası olan başarılı bir atölye çalışması Adriana Crear tarafından paylaşıldı! Çok verimli, bilgilendirici, etkileşimli bir eğitim oldu

Eğitimimizin 4. Günü, Hollanda’dan ortaklarımız – Stichting & Kenniscentrum Pro Work – Foundation Knowledge Centre Pro Work tarafından koordine edilen WOMIN projesi kapsamında oluşturulan Oyunlaştırma ve Dijital Araç Setinin Kullanımı hakkındaydı.

Erasmus+ WOMIN Project kapsamındaki çevrimiçi eğitimimizin son günü, bilgilendirici (teorik) ve uygulamalı (fikir ve izlenimleri paylaşma ve grup tartışmaları) içeren Sosyal Ekonomi ile ilgiliydi. Social Firms Europe CEFEC‘in Genel Sekreteri olan ve Cooperativa Duemilauno Agenzia Sociale – CIDR Udine‘yi temsil eden Felicitas Kresimon’a çalıştayımıza katkısı ve eğitimcilerimize sosyal ekonomi ve sosyal girişimler hakkındaki bilgilendirmesi oldu.

Eğitim 11 Şubat 2022 itibariyle tamamlandı ve yüz yüze görüşemesek de, birbirimizi tanıyamasak da başarılı bir eğitimi geride bıraktığımızı söyleyebiliriz. Katılımcılarımızın hepsine teşekkür eder, tüm sunum sahibi uzmanlarımızı tebrik ederiz!

Bir cevap yazın